10 تا از خطرناکترین سیاره های مشهور جهان + عکس

یک مول از اتم های هر عنصر همیشه به همان تعداد اتم ها (در حدود 6.022 × 1023). این شماره به طوری انتخاب شده است که اگر یک عنصر دارای جرم اتمی، از مجموع 1 U، یک مول از اتمهای آن عنصر دارای جرم نزدیک به یک گرم است. خلاصه داستان: در آینده دور، جایی که موجوداتی ناشناخته به کرهی زمین نفوذ کردهاند و حالا سیاره انسانها به آنها تعلق دارد، این موجودات میتوانند هر موجودی که پیرامونش را نگاه میکند، به راحتی بکشند. این قمر با نام پاندورا که ابعادی نزدیک به سیاره زمین دارد، به دور یک سیاره غولپیکر میگردد.

متراکمترین ابرها در ارتفاع 50 کیلومتری قرار دارد، اما ضخامت آنها فقط 2 تا 3 کیلومتر میباشد. سفینههایی از موجودات فضایی به صورت کاملا ناگهانی در نقاط مختلف دنیا مستقر شدهاند و این زبانشناس باید تلاش کند تا بتواند با نیروهای فضایی درون یکی از آنها ارتباط برقرار کند. نکته مهم آن است که فیلم در رسیدن به اهدافش هم موفق بوده و به همین دلیل این فیلم جو کورنیش که نخستین تجربه کارگردانی او بود به یکی از بهترین فیلمهای درباره موجودات فضایی تبدیل شده است. بدون هیچ شک و تردیدی، «ورود» یکی از متفاوتترین فیلمهایی است که درباره موجودات فضایی ساخته شده است.

«ورود» به زیرپوستیترین حالت ممکن تلاش میکند تا تعامل موجودات فضایی با انسانها را به تصویر بکشد. سینماگران دنیای علمی تخیلی در سالهای اخیر تلاش کردهاند تا عناوینی را تولید کنند که بیشتر روی مفهوم «بیگانهبودن» موجودات فضایی مانور میدهد. آنها باید در برابر این موجودات مرگبار ایستادگی کنند و برای حفظ جان خانوادههایشان بجنگند. آیا او میتواند زبان این موجودات را بفهمد؟ چراکه کوچکترین نگاهی میتواند زندگی آنها را به پایان برساند.

این فیلم تا پیش از اکران فیلم «انتقامجویان: پایان بازی» پرفروشترین فیلم تاریخ سینما بود و حالا هم جایگاه دوم این جدول را در اختیار دارد و یکی از معدود عناوین سینما لقب میگیرد که فروش جهانی آن از دو میلیارد دلار عبور کرده است. واژه بیدخت در فرهنگ کهن به معنای«دخترخدا» بوده و به شکل بَغدخت تلفظ می شده است، در ادامه مطلب شما عزیزان را با این سیاره بیشتر آشنا خواهیم کرد بنابراین تا پایان مطلب همراه ما باشید. فیلمی که موجودات ترسناک تخیلیاش به شکل عجیبی ناراحتکننده هستند.

خلاصه داستان: موجودات فضایی با قویترین فناوریهایی که باورنکردنی به نظر میرسند به کره زمین حمله کردهاند و کنترل سیاره سبز را به دست گرفتهاند. خلاصه داستان: گراهام گس (با هنرنمایی مل گیبسون) مردی است که از طریق کشاورزی مخارج زندگیاش را تامین میکند. 16. همیشه یک طرف ماه به سمت زمین است، بدین معنی که همزمان با ماه می چرخد. از حفظ گفتن به شما کمک میکند بخشهایی را که خوب یاد نگرفتهاید، تشخیص دهید و آنها را از نو بخوانید.

در اخترشناسی به بخش آماتوری بها دهید، به طور ویژه و راهبردی در مدارس آموزش دهید تا افراد و مدارسِ به دور از شهرهای بزرگ هم در روند آموزش با سطح بینالمللی قرار گیرند. هر کدام از شخصیت های شما قابلیتی منحصر به فرد را دارا می باشد که با پیشرفت در بازی می توانید آنها را ارتقاء دهید. همچنین در هر کاری که در ارتباط با صنایع برقی و رادیوئی باشد مثل پرتو نگاری، الکترونیک، عکاسی و کارهای فنی مثل هوا نوردی گوی سبقت را از همه میربایند.

فیلمهای زیادی درباره نخستین ارتباط با بیگانگان ساخته نشده با این حال فیلم «ورود» یکی از بهترین نمونههای این زیرژانر است که آهسته آهسته داستان مهیب و مرموزش را تعریف میکند. خلاصه داستان: پس از آن که بیگانگان زمین را به سلطهی خود درآوردهاند، افرادی در تلاش هستند تا این حاکمیت ظالمانه را ویران کنند. واحد نجومی:میانگین فاصله خورشید تا زمین 150 میلیون کیلومتر است که به آن یک واحد نجومی می گویند . این سیاره دو قمر با نام های فوبوس (Phobos) و دیموس (Deimos) دارد که البته شکل ظاهری آن ها با ماه ما متفاوت است و به شکل کاملاً کروی نیستند.

این موجودات کالبد جسمانی قربانیان خود را به شکلی واقعا ترسناک و خونخوار تغییر شکل میدهند. نوارهای نارنجی و زرد روشن در لبه پایینی قسمتی از سیاره بخشی ساختگی و کاذب بوده که به علت بهبودهای اعمال شده روی تصویر شکل گرفته است. سفید هیمالیا بدون شک محبوبترین سایه روشن گرانیت است. زحل دارای ۸۲ قمر تأیید شده است که تنها ۱۳ عدد از آنها دارای قطر بیش از ۵۰ کیلومتر هستند. زاویه این محور ۲۷ درجه از دایرة البروج می باشد.بعد از مشتری، زحل سریعترین گردش وضعی در بین سیارات دیگر منظومه شمسی را دارد. 41-بزرگ ترین سیباره منظومه شمسی چه نام دارد؟

کریپتو کریستال در این بازی ارز دیجیتال نوعی دارایی است که شما با انجام استخراج در محلهایی به نام رگهای کریپتو یا همان کریپتو وینها (Crypto Veins)، آنها را بهدست خواهید آورد. در بازی به طیف گسترده ای از سلاح ها دسترسی خواهید داشت که ویژگی های مخصوص به خود را دارا می باشند و می توانید از آنها برای نبرد با دشمنان استفاد کنید. این نسخه در واقع سومین شماره از سری اصلی بازی های “سرزمین های مرزی” است که با ویژگی های جدیدی منتشر گردیده است.

البته که آنها باید با همنوعان خود بجنگند. سالی و Neytiri حالا یک خانواده دارند و البته مجبور به ترک خانه میشوند. خلاصه داستان: کارکنان یک پایگاه تحقیقاتی آمریکایی در قطب با گونهای از موجودات فضایی روبرو میشوند که انگل بدن موجودات زنده دیگر را آلوده میکنند و در آن پنهان میشوند. چراکه این موجودات فضایی، سازمانهای اطلاعاتی و جاسوسی خود را با همکاری انسانها مدیریت میکنند. بنابراین انسانها برای زندهماندن در محیطهای آزاد، نیاز دارند تا چشمهای خود را بسته نگه دارند. این فیلم استیون اسپیلبرگ یکی از نخستین فیلمهایی بود که تلاش کرد دنیایی که موجودات فضایی در آن کنار انسانها زندگی میکنند را ترسناک نشان دهد.

فیلم «جعبه پرنده» یکی از آنها لقب میگیرد که شاید بیشتر از آنکه روی بعد فیزیکی فیلمهای درباره موجودات فضایی مانور دهد، روی بعد معنوی داستان کار میکند. خلاصه داستان: گروهی از نوجوانان در یک محله متوجه میشوند که موجودات فضایی به محل سکونت آنها حمله کردهاند. فیلمهای درباره موجودات فضایی معمولا داستانهای کلیشهای و بسیار سادهای دارند. با ایجاد کوچکترین صدایی، این موجودات از راه میرسند. با این حال «ایالت اشغالی» یکی از سیاهترین فیلمهای علمی تخیلی چند سال اخیر هم لقب میگیرد. این فیلم در حقیقت بازسازی فیلم «چیزی از دنیایی دیگر» است که توسط هاوارد هاکس، کارگردان تکرارنشدنی تاریخ، تهیهکنندگی شده بود و هنوز با گذشت سالها از اکرانش یکی از ترسناکترین ترکیبهای ژانر وحشت با ژانر علمی تخیلی لقب میگیرد.

این فیلم نه تنها ثابت کرد شیامالان کارگردان صاحبسبک و متفاوتی است بلکه به تنهایی عنوانی منحصربهفرد در دنیای آثار علمی تخیلی بود. اگر از مفاهیم پیچیده سیاسی و اجتماعی در فیلمهای علمی تخیلی استقبال نمیکنید، بهتر است عجلهای برای تماشای این فیلم نداشته باشید. این فیلم پس از انتشار در سرویس استریم نتفلیکس، به شدت مورد استقبال هواداران سینمای علمی تخیلی قرار گرفت. «حمله به محله» با عبور از همه کلیشههای ژانر علمی تخیلی هنوز هم ممتاز و متمایز به نظر میرسد. اما فیلم «حمله به محله» تلاش میکند روایت متفاوتی را به تصویر بکشد.

دیدگاهتان را بنویسید