هر آنچه باید درباره سیاره ناهید بدانید – به زبان ساده – فرادرس – مجله

این سیاره بخشی از مدارخود را که کمربند کوییپر نام دارد، در اختیار مجموعه ای از اجرام یخی شبیه به خود گذاشته است. این ماجراجویی سرد و چالش برانگیز نقاط مشترک بسیاری با دیگر بازیهای این لیست دارد، اما عناصری در خود جای داده که برترین بازیهای ترسناک صاحب آن هستند. اما Conan یک عنصر بسیار خاص دارد که هیچ یک از رقبا صاحب آن نیستند؛ قربانی کردن انسانها. نظم جهانی چگونه قربانی ویروس کرونا میشود؟ برخی از صفات خوب شما در محیط کار باعث میشود وظایف مهمی به شما ارجاع شود.

همچنین قراره آی پی های معتبری که مربوط به بازیکنان برتر این بازیه، به توکن NFT تبدیل کنن. این حوزه در حال حاضر بسیار خام و ناشناخته است، اما تحلیلگر های زیادی پیش بینی کردن که با گذشت زمان NFT ها بتونن به یه صنعت چند میلیارد دلاری تبدیل بشن. نحس کوچک است، رنگش سرخ تیره و سهشنبه روز اوست. در شروع بازی ، شما یک خنجر کوچک در دست دارید و در یک جزیره دور افتاده هستید و کم کم باید برای خود با علف و چوب های درخت و …

این ایده منجر به آن شد که در سال 1973، داوگ برگر به همراه انجمن نجوم کالیفرنیای شمالی اقدام به برگزاری اولین روز نجوم کنند.به سرعت این رویداد از مرزهای کالفرنیای شمالی گذشت و لیگ انجمن های نجومی آمریکا اقدام به برنامه ریزی و برگزاری آن در تمام آمریکای شمالی نمود. انسان ها در این سیاره برای زندگی کردن به گرما و انرژی نیاز دارند که این انرژی توسط Akrid ها تولید می شود و این دلیلی است برای شروع جنگ، شخصیت اول داستان Wayne نام دارد که به همراه پدر خود در این سیاره زندگی می کند. داستان بازی : شما تک و تنها بر روی یک قایق چوبی هستید و باید با چوب ها و زباله هایی که روی دریا هستید قایق رو ارتقا بدید و ماهیگیری کنید و خودتون رو از گشنگی و تشنگی نجات بدید !

بازی Conan Exiles با الهام از دارک سولز ۳ مخاطبان را به سرزمینی در عصر هیبوریان (یک دوره خیالی در تاریخ زمین) میبرد. به همین علت چیزهای جانبی بسیاری از این مجموعه تولید شده است. ۲. قمرهای مصنوعی که بشر برای تحقیق، رصد و ارتباطات، آنها را تولید و به مدار یک سیاره یا یک قمر طبیعی پرتاب میکند. حسگرهای راهنمایی دقیق هابل (Fine Guidance Sensors) ابزارهای هدف گیری هستند که به سوی ستارگان رهنما قفل می شوند و موقعیت نسبی آنها را نسبت به سوژه در حال مشاهده می سنجند. مأموریتهای آینده زحل به بررسی دو ماه اقیانوسی آن یعنی تایتان و انسلادوس اختصاص خواهند یافت.

زحل هر 10 ساعت و 34 دقیقه یک بار به دور محور خود میچرخد و از لحاظ کوتاه بودن روز دومین رتبه را دارد. معرفی کوتاه : بازی اسکام یک بازی متفاوت در نوع بقا است که در 2 سال اخیر پیشرفت های خیلی زیادی داشته و میتوان گفت که شبیه بازی Dayz است اما خب تفاوت هایی هم دارد ! یک بار گردش نپتون بهدور خورشید تقریباً ۱۶۵ سال طول میکشد، و بنابراین از زمان کشف این سیاره در سال ۱۸۶۴ تا کنون، تنها نزدیک به یک بار به دور خورشید گردیدهاست.

بنابراین هیچ جزئیات سطحی مشاهده نشد. حلقهها در زمانهای مختلفی کشف شدند بنابراین به ترتیب کشف، نامگذاری شدند. اختلافات ارتفاعات سطحی کوچکند و به استثنا تعداد کمی نواحی مرتفع ، آنها 2 تا 3 کیلومتر ارتفاع دارند. ناحیه کوهستانی ماکسول مونته با ارتفاعی حدود 11 کیلومتر (6. 8 مایل) بیش از حد متوسط ارتفاع، مرتفعترین نقطه سیاره زهره است. فاصله کیوان تا خورشید بیش از ۱٫۴ میلیارد کیلومتر است. بزرگترین این سیارات «سرس» نام دارد و قطر آن ۷۶۷ کیلومتر است سپس «پالاس» با قطر ۴۸۹ کیلومتر و «وستا» با قطر ۳۸۶ کیلومتر را می توان نام برد. قطر آفتاب، ۱٫۳۹۳٫۰۰۰ کیلومتر است، یعنی ۱۰۹ برابر قطر زمین.

اگرچه فاصلهی آن با دورترین سیارههای قابل رویت بسیار زیاد است، اما هنوز هم میتوان آن را با چشم غیر مسلح دید. این مجموعه طرفداران بسیاری داشته و از طرفی بسیاری از افراد را به سبک ترسناک علاقهمند کرده است. یکی دیگه از برنامه هایی که تیم این بازی دنبال میکنه، بومی کردن بازی تو نقاطی که توجه زیادی به این بازی شده، هستش. گرچه مکانیکهای بازی خیلی پیچیدهتر از این حرفها است؛ شما باید سطح ویتامین در بدن، کارکرد معده، رودهها، مثانه و امثال آن را با دقت تحت نظر بگیرید. اگر حساب کنید که یک میلیون کاربر یک عمل ثابتی را همگی به طور یکسان در یک روز خاص تکرار کنند، آیا به نظر شما در بازار تغییر ایجاد نمیشود؟

زمین ها یا Lands: زمین هایی که تو بازی Alien Worlds وجود دارن، به شکل توکن های غیر مثلی طراحی شدن و این زمین ها نمادی از یک قسمت اون سیاره هستن. تو حساب کاربری که این شرکت تو لینکدین داره، کل اعضای Dacoco سه نفر هستن. بازی Alien Worlds تو شبکه های اجتماعی طرفدار های زیادی داره، مخصوصا تو شبکه های اجتماعی که برای گیمر ها طراحی شدن. البته اگه مایل باشین میتونین ابزار های دیگه ای که برای استخراج کاربرد دارن رو خریداری کنین.

البته اگه بخواین استخراج سریع تری داشته باشین، باید از ابزار هایی که به شکل کارت های NFT تو این بازی وجود دارن استفاده کنین. یکی از مهمترین قابلیت هایی که این کار بهتون میده، امکان شرکت کردن تو تصمیم گیری های مهم سیاره شرکت کنین. وظیفه ی این بنیاد اینه که صلاحیت سیاره ها رو برای عضویت تو این فدراسیون بررسی کنن و در این مورد تصمیم بگیرن. طبیعت در واقع دشمن اصلی شما در بازی محسوب میشود و باید همیشه میزان کالری بدنتان را بالا نگه دارید، دچار کمآبی نشوید، و هرجا تصمیم به استراحت یا ماندن در شب را دارید یک شعله بزرگ روشن کنید؛ در غیر اینصورت، سرما به تنهایی بلای جانتان خواهد بود.

عناصر بقا در این بازی شامل مصرف آب و غذا میشود (مثل اکثر بازیهای این ژانر)، اما Subnautica با یک مسأله حساستر هم دست و پنجه نرم میکند؛ اکسیژن. همچنین لازم نیست که برنامه ی خاصی رو نصب کنین و داشتن یه مرورگر برای اجرای بازی کافیه. در هرحال کمتر بازی یا حتی فیلم جنگی وجود دارد که به چنین جنبههای پنهان و خاصی بپردازد. وی گفته: اگر سیاره زهره و زمین با هم زاویه داشته باشند، این پدیده فقط در زمان خاصی اتفاق میافتد و هر بار تکرار نخواهد شد. جهنم واقعی بدتر از این حرفاست.آتیشش بدتر از هرآتیشی هست.این سیاره فقط بهش خورشید راست می تابه ما فقط۱ دونه جهنم داریم.خخخخخ.الکی خودتو گول نزن.میدونی که الکی داری خودتو گول می زنی .

او در «آریابهاتیابهاسیا» که گزارشی در مورد «آریابهاتیا» ی آریابهاتا بود، مدلی پیشنهاد داد که در آن تیر، ناهید، بهرام، مشتری و کیوان به دور خورشید میگردند و خورشید به دور زمین میگردد، شبیه به مدل تیکونی که بعدها توسط تیکو براهه در اواخر قرن شانزدهم ارائه شد. اولین مدل شناخته شدهای که بر اساس خورشید مرکزی بود یعنی خورشید در مرکز جهان قرار میگرفت و زمین و سیارات دیگر در اطراف آن میچرخیدند توسط «آریستارخوس ساموسی» (Aristarchus of Samos) در قرن سوم قبل از میلاد ارائه شد، اما این نظریه تا قرن شانزدهم که توسط نیکولوس کوپرنیک احیا شد مورد قبول قرار نگرفت.

اما زهره قمر ندارد و با اینکه زهره و زمین در ابتدا جوی از دیاکسید کربن داشتهاند، زمین که نسبت به زهره در فاصله دورتری قرار داشت، فرصت یافت تا مقداری از آن را به فضا بازتاب کند. خوشبختانه، بهواسطه طراحی هنری دوبعدی و خاص بازی، شما قرار نیست با یک تجربه پراسترس و آنچنان ترسناک مواجه شوید. شخصیت شما در Ark خالی از عناصر نقشآفرینی (RPG) نیست و بهجای شعار «فقط زنده بمان»، قابلیت اکتشاف رموز علمی-تخیلی در بازی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید