شما یک فرمانده نظامی مدرن هستید

به هر حال هر عصر به طور ناگهانی تمام نمیشود و از حدود ۷۰۰ سال قبل نشانههای آن دیده میشود. اما به طور خلاصه به شانس و مرگ ربط دارد. این عنوان با الهام از بازی های کلاسیک دهه 90 ساخته شده است و بر مخفی کاری و مکانیک پازل مدرن تاکید دارد. اما بر خلاف جاهای دیگر، لایه ای از گرافیت بر روی آن سنگ مذاب شناور بود. من روی چه سیّاره ای پایین آمده ام؟

این پژوهش با استفاده از منابع کتابخانه ای و اسنادی استفاده شده است .. در حال حاضر زمین ۶.۰ درجه سانتیگراد گرمتر از سال ۱۹۰۰ میلادی است. در سال ۲۰۱۶ کشف شد. سیاره مریخ به عنوان چهارمین سیاره در منظومه شمسی شناخته میشود. این جسم مسلط بر منظومهٔ شمسی است به گونهای که به تنهایی ۹۹٫۸ درصد از جرم منظومه را به خود اختصاص داده است. سیاره ونوس بعد از سیارهی عطارد قرار دارد و دومین سیارهی منظومهٔ شمسی به شمار میآید. تغییرات دیگری نیز وجود دارد که اثر آن ها در رویداد های فصلی در دوران های طولانی مدت، در هزاران و میلیون ها سال به حساب می آیند.

پوسته مریخ احتمالاً تا حد زیادی از سنگ بازالت آتشفشانی ساخته شده که در پوسته زمین و ماه نیز رایج است. مریخ با رنگ قرمز مایل به قهوهای خود متمایز است، زیرا سطح آن با گرد و غبار حاوی درصد بالایی از آهن پوشیده شده است. این تکوین بنا بر همة سنتها تجلی نور (7) است، زیرا امر نامعین یا “خواء” (chaos) به زبان رمزی همان ظلمت است. حلقههای زحل از گرد و غبار و یخ ساخته شده و مدت طولانی طول کشید تا کشف شود، زیرا تقریبا نامرئی است و با نور مادون قرمز باید به آن نگاه کرد.

در قرن هجدهم شخصی به نام ویلیام هارشل (William Herschel) طی گزارشی به تغییر حجم یخ ها در اثر تغییرات جوی هر نیمکره این سیاره، در فصول تابستان و زمستان اشاره کرد. حلقههایی از گرد و غبار، سنگ و یخ این غولها را محاصره کرده که معروفترین آن زحل است. یک جسم آسمانی که در مداری پیرامون خورشید هست، باید جرم کافی برای گرانش خودش برای غلبه کردن بر اجسام سخت داشته باشد.

زمین سمبل زایش شد( عنصر گاو نر) و دوباره در این عصر زنانگی اهمیت پیدا کرد( ونوس سیاره حاکم بر تاروس است).در این زمان جواهرت اهمیت پیدا میکند( ونوس)، بانکهای ابتدایی به وجود میآیند( ونوس نشان پول و جواهرات حاکم تاروس است). آیا تمدنی در مریخ وجود داشته است؟ وجود اگزومون هایی که به دور سیارات شناور آزاد می چرخند از نظر تئوری توسط چندین مدل پیش بینی شده است. از نظر ستاره شناسی زمین در عصرهای مختلفی قرار میگیرد که مرحله به مرحله در شکل گیری تمدنها، ایجاد زبان و خط، ایجاد خدایان و همینطور سیاستها نقش داشتند.

نظرات مختلفی برای محاسبه این عصرها بر اساس حرکت سیارات، جایگیری آنها در کهکشان، حرکت زمین وجابجایی محورهای آن هست که باعث میشود نتوانیم دقیقا شروع و پایان یک عصر را در یک تاریخ بخصوص اعلام کنیم. باری شازده کوچولو وقتی که به زمین رسید چون کسی را ندید سخت تعجب کرد. کتاب شاهزاده کوچولو به 250 زبان و گویش مختلف در سراسر جهان ترجمه شده است. چهار سیارهٔ نخست، سیارات درونی یا زمینسان هستند و بیشتر از سنگ ساخته شدهاند و چهار سیارهٔ دیگر سیارات بیرونی یا غولهای گازی هستند و از گازهای مختلف ساخته شدهاند. یکی گره صعود یا عقده ی راس و دیگری گره نزول یا عقده ذنب نامیده شده است.خطی که این دو را بهم وصل میکند خط گره نامیده شده است.عبور زمانی اتفاق می افتد که خط واصل زمین وخورشید بر خط گره ها منطبق شود.

صبح روز حرکت، اخترکش را آن جور که باید مرتب کرد، آتشفشانهاى فعالش را با دقت پاک و دودهگیرى کرد: دو تا آتشفشان فعال داشت که براى گرم کردن ناشتایى خیلى خوب بود. متخصصان معتقدند که داستان آدم و هوا در باغ عدن از همین دوره است. بر این اساس، یک جمله در باب جهانهای ممکن باید به صورت «مطابق داستان جهانهای ممکن، » معنا شود و مفاهیم وجهی نیز بدین صورت تحلیل میشوند: برای هر جمله وجهی ، فرض میکنیم که تحلیل جهانهای ممکن باشد. راوی داستان که ناظم مدرسه و مسئول نمایشگاه آثار استاد ماکان است، سخت کنجکاو است راز این چشمها را دریابد.

مکی در دایرهالمعارف فراماسونری خویش بر اساس سخنرانیهای جان وب، ساعت شنی را نمادی متصل به درجهی سوم توصیف میکند که با عبور سریع شنهایاش، برایمان یادآور طبیعت زود گذر و فانی زندگی انسان است. ما در اینجا قصد توضیح دادن روش های مختلف محاسباتی بر اساس نظریه های مختلف را نداریم اما چیزی که از تغییر ساختارهای فکری – فرهنگی- علمی- تکنولوژی … زمانی که انسان قدرت تشخیص و اراده را میشناسد. خدایان زن و مرد بسیاری که همگی باید قهرمانی و قدرت خود را اثبات میکردند.

در این دوران قبیلهها تحت تاثیر مارس ( فرمانروای اریس و خدای جنگ و خونریزی) شروع به قدرت نمایی کردند. به هر حال شروع عصر پایسیز شروع دینهای مختلف است. چهار سياره ي دورتر كه از گازهاي مختلف تشكيل شده اند و سياره هاي بيروني ناميده مي شوند . این سیارک از مختصات رصدخانه لارستان بین ساعت ۱۹:۳۹ تا ۰۴:۱۲ قابل مشاهده است. حد خیلی کوچک زراعت ایجاد شد و تحت تاثیر شرایط آب و هوایی حیوانات عظیم الجثه از بین رفتند. اما به شوند نزدیک شدن به خورشید شرایط زندگی در آن از بین رفت. این طبیعت خرچنگ هست.اجتماعات کوچک در اطراف رودخانهها ایجاد شد و زندگی خانوادگی شکل گرفت و دوران شکار و غار نشینی کم کم رو به زوال رفت.

در این عصر لباس و پوشش شکل گرفت و معامله میشد و انسانها شروع به ماجراجویی برای شناخت فراسوی مرز روستاهایشان کردند. در این زمان زمین شروع به ذوب کردن برفها و یخهای عصر یخبندان کرد و هوا گرم تر شد. در این زمان بود که به خاطر گرمای خورشید و از بین رفتن عصر یخبندان انسانها شروع به پرستش خورشید کردند. «جیک خاویر را بهفرزندی قبول میکند اما نیتری خاویر را بهچشم یکی از همان اشخاصی که خانهاش را نابود کردند و جان پدرش را گرفتند، نگاه میکند. اولین قدم در این مسیر، قبول عمق بحران زیست محیطی حال حاضر است.

در صورتی که تعداد کاربرای این بازی افزایش پیدا کنه، میتونیم انتظار داشته باشیم که میل و رغبت بیشتری برای خرید ارز TLM بوجود بیاد. و البته هنوز که هنوزه ما درگیر اینگونه جنگها با ریشه مذهبی هستیم. ما سیاره های اورانوس و نپتون را فقط با تلسکوپ های قوی می توانیم مشاهده کنیم. گروهی از ساکنین این سیاره برای استخراج طلا جهت ترمیم اتمسفر سیاره خود بر روی زمین فرود می آیند و پایگاه هایی را بر روی آن ایجاد می کنند.

بعضی ستاره شناسان بر این باورند که هر عصر حدود ۲۱۵۰ سال هست، بعضی ۲۰۰۰ سال و این ۱۵۰ سال حدودی را اختلاف را دوران انتقال مینامند. بعضی تمدن ها مثل مایاها ۲۰۱۲ را پایان عصر “ماهی” و شروع عصر “دلو” در نظر گرفتند و بعضی ستاره شناسان بر اساس روش های دیگر محاسبه می کنند. حقیقت این است که بروی بسیاری از این سنگها مکانهای خاصی مشاهده می شود که باستان شناسان پوماپونکا به آنها “گیره های جرثقیل – Hoisting grips ” می گویند. سامانهٔ خورشيدی همچنین دارای مناطق خاصی از جمله کمربند سیارکها، کمربند کویپر و دیسک پراکنده است.

شعار تاروس این است : “مال من”، شاید این جمله را حتا از کودکان اردیبهشتی زیاد بشنوید. تاروس مالکیت میخواد و در این عصر بود که سندهای مالکیت ایجاد شد و حتا وراثت و ارث و میراث قانون گرفت. هنر شکل گرفت ( ونوس ) به خصوص مجسمه سازی.از آن دوره مجسمههای به شکل گاو نر زیاد پیدا شده و این هنر در ساخت و سازها و رنگ آمیزیها خودش را کامل نشان میدهد.

بناها در این دوره به ترتیبی ساخته شدند که از جنگ و یورش انسانها را در امان دارند. تاروس امنیت و پایداری میخواهد و در این زمان بود که اهرام در مصر ایجاد شد، بناهایی که همچنان باقئست و فرعونهایی که همچنان با مومیائی باقی هستند در اهرامی که احساس امنیت به آنها میداده است. زندگی استیبل و پایدار میخواهد. تاروس خانه راحت با تمام امکانات میخواهد. حتی اکنون که پیوند دقیق به پایان رسیده است، او اورانوس، نگهبان عصر آبادان را کنار می گذارد و خواستار ایجاد یک جهان هستیم که در آن کرامت یک حق جهانی است و نه یک امتیاز، که در آن زندگی در تمام اشکال آن جشن می گیرد، جایی که جنس نیست یک داور از سرنوشت رها شده و قلب بصری با ذهن متمرکز شده و نه وابسته به آن است.

همانطور که قبلا در پستها خوانده اید خورشید حاکم لئو است. این عصر از نظر ستاره شناسی عصر ” مادر عظیم” خوانده میشود. آثار باستانی که از این دوره پیدا شده اند همگی ظاهر زنانه دارند، چون کنسر همیشه یک مادر دلسوز است، فرقی نمیکند که مرد باشد یا زن باشد. زمانیکه کودکی بیش نبود و با مرد جوان مرموزی به همراه سگش ملاقات کرد و آن طرحهای عجیب را در کتابهای درسی-اش کشید. در صورت عدم رضایت از غذای محلی ، چند تنقلات سبک همراه داشته باشید. اریس ( قوچ) یعنی هویت همراه با غرور و خود بینی : ” من هستم” .

دیدگاهتان را بنویسید