سیارات منظومه شمسی(عطارد،زهره،مريخ،مشتري،زحل،اورانوس،نپتون،پلوتو)

این انجمن مخفی طی مدتی کوتاه، کنترل بیش از ۵۰ درصد از تایبریوم را به دست میگیرد. در همین بین، محفلی مخفی و باستانی با نام Brotherhood Of Nod مدعی میشود که راه استفاه از این ماده را یافته و میتواند با استفاده از ان به پیشرفت علم و تکنولوژی کمک کند. در تاریخی متفاوت با دنیای ما و پس از برخورد یک شهاب سنگ به زمین، در خاک ایتالیا، مادهای ناشناخته به نام تایبریوم که قدرتی بسیار دارد، بر روی سطح زمین ظاهر میشود. اما انجمن هم بیکار ننشسته و پیروان بسیاری را در اختیار دارد، همچنین رهبر مرموز این نیروها، فرمانده کین، با هوش و نقشههای شومش، سرنوشت عجیبی را برای جهان در نظر گرفته است.

بازی دو جناح کلی را شامل میشد که هریک ویژگیهای متفاوتی داشنتند، Global Defense Initiative نیروهایی گران قیمت و بسیار قدرتمند و مقاوم را در اختیار داشت که برای حملاتی کشنده و برنامه ریزی شده مناسب بودند. همچنین همچون بازی کهن شطرنج، در Rise of Nations برنامه ریزی و اینده نگری نقش بسیار مهمی داشت، چرا که یک حرکت اشتباه در مراحل ابتدایی بازی میتوانست عواقبی جبران ناپذیر در سالهای بعدی و دورههای تاریخی بعدی داشته باشد.

به این ترتیب، شما در نقش فرمانده قرار میگیرید تا با نبردهایی کوچک، خرابکارانه و بزن در رو گونه، حساب بیگانگان را کف دستشان بگذارید. بعد از موفقیت دور از انتظار عنوان نه چندان بزرگ X-Com: Enemy Unknown، شماره دوم از این سری پا به عرصه گذاشت تا تبدیل به یکی از بهترین بازیهای حال حاضر سبک استراتژیک شود. به دنبال این موضوع، تجارت خانهها (Market) و بندرگاهها مناطقی بودند که شما در انها امکان خرید کردن داشتید، همچنین تجار حاضر در این مکان ها، میتوانستند با تمدنهای دیگر ارتباط برقرار کرده و تجارت بپردازند. اما با برخورد دو ارتش به یکدیگر، بازی وارد حالت کاملاً همزمان شده و نبردی بزرگ را پیش رویتان قرار میدهد، در طی این نبردها، شما کنترل تمامی نیروهای حاضر در جنگ را برعهده میگیرید، سرعتهای متفاوت در حرکت کردن، فرمانهای بسیار دقیق و پیچیده و مبارزات کاملاً تاکتیکی بازی در حالت همزمان، نبردهای Total War: Rome را یکی از به یاد ماندنیترین نبردهای استراتژیک تبدیل میکردند.

گیم پلی بازی به دو بخش متفاوت تقسیم میشود، در حالت عادی، بازی به مانند عناوین نوبتی، نقشه بزرگی را در اختیارتان قرار میدهد، فعالیتهای سیاسی، ساخت و پیشرفت شهر و همچنین حرکات ارتش شما در این حالت کنترل میشود. در این بخش علاوه بر فعالیتهای سیاسی، مانند فرستادن جاسوس یا قاتل به شهر دشمن، فرستادن دیپلمات برای مصالحه و مذاکره، باید شهرها را کنترل کرده و سلامت و شادی مردم را در کنار قدرت بخشیدن به ارتش خودتان حفظ میکردید. علاوه بر انجام نقشه برداری راداری ، تصویربرداری پیشرفته تری از رادار انجام داد که جزئیات بسیار دقیق تری را جمع می کرد.

Command & Conquer با دریافت امتیاز ۹۴ از متاکریتیک نشان داد که بازخوردهایی بسیار مثبت را از سمت منتقدان دریافت کرده است، همچین فروش سه میلیون نسخهای بازی، نشان دهنده موفقیت بی مثال این عنوان در میان بازیبازهاست. Total War: Rome از آن دست بازیهایی بود که توانست موارد بسیار زیادی را به بازیهای سبک استراتژیک اضافه کند، مواردی که هم پایه و اساس سری را شکل داد و هم تاثیرات بسیاری بر دیگر عناوین سبک استراتژیک گذاشت. بازی بزرگی که توانست استانداردهای بسیاری را وارد سبک استراتژی همزمان کند و تاثیر زیادی بر بازیهای بعد از خود داشته باشد.

سیاره زهره بهقدری روشن است که اگر در بهترین حالت خود نسبت به زمین قرار داشته باشد، در غروب و با چشم غیرمسلح نیز قابل رویت است. اگر به دنبال دانلود بهترین بازی های بقا اندروید افلاین و یا آنلاین باشید بازی Terraria یکی از ویژه ترین و منحصر به فرد ترین گزینهها برای شما محسوب میشود. اگر بر روی این کره بزرگ ، آب نبود ما هم نمی توانستیم زندگی کنیم و همه ما به خوبی می دانیم که آب مایه حیات است. داستان شازده کوچولو تداعی کننده زندگی ما در بچگی می باشد . عصر پادشاهان، یکی از ان عناوینی است که فراموش کردنش برای ما ایرانیها کار سختی است.

تعدادی از اعضا گروهتان را در روز برگزاری آزاد بگذارید تا عصر و پایان برنامه که شما رمقی ندارید با نیروی تازه وارد کار شوند تا هیچ کس احساس خستگی نکند. Age of Empires II شامل دورههای عصر تاریک یا قرون وسطی، عصر فئودالی، عصر قلعه یا اواخر قرون وسطی و عصر پادشاهی میشد و در نهایت با رسیدن به دوره رنسانس پایان میپذیرفت. یک استراتزیک نوبتی و درست و حسابی دیگر از استدیو Firaxis Games که در طول سالهای گذشته ثابت کرده، تاج پادشاهی این سبک را برسر نهاده است.

هر ۱۸ تمدن متفاوت در Rise of Nations در هر هشت دوره زمانی مختلف قابل بازی بودند و درست همانند سری Civilization هر تمدن نیروهای مختص به خود را بر اساس ویژگیهای فرهنگی و تاریخی در اختیار داشت. Total War: Rome در بخش کمپین شما را در نقش یکی از سه خانواده بزرگ روم قرار میدهد، هریک از این سه خانواده اهداف، ساختمان ها، صفات و در نهایت ابزارهایی خاص را در اختیار دارند که انها را در راه رسیدن به امپراطوری روم مورد استفاده قرار میدهند. گالیله سه ستارهی کوچک را در نزدیکی مشتری مشاهده کرد.

همچنین از ویژگیهای خاص گیم پلی، میتوان به تمرکز بازی به سه موضوع دفاع، حمله و اقتصاد اشاره کرد. اما در میان همه نسخههای سری، Rome به واسطه مشخصات خاص گیم پلی و همچنین بهره بردن از شرایط تاریخی خاص، توانست به یکی از محبوبترینهای سری بدل شود. سری Rise of Nations به طور کلی بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است. XCom ۲ با بهبودهایی که در نسخه دوم ایجاد شده بود، درخشید و توانست به یکی از بهترینهای سال ۲۰۱۶ تبدیل شود. ایجاد دو نوع گیم پلی کاملاً متفاوت در دو جناح متفاوت جنگ، باعث میشد که گیم پلی بازی از تنوع بسیاری برخورداد باشد.

گیم پلی بازی تمامی استانداردهای لازم در سبک را داشت و در کنار آن با وارد کردن مواردی همچون تجارت و دورههای تاریخی و عنصر مهم پیشرفت کردن، استانداردهای جدیدی را به سبک استراتژی اضافه میکرد. همچنین نسخه اصلی بازی در سال ۱۹۹۵ بخش چندنفرهای را شامل میشد که از ۴ نفر به طور همزمان پشتیبانی میکرد. از آن جایی که طلا به عنوان اصلیترین منبع بازی، میتوانست برای به دست اوردن دیگر منابع مبادله شود، به دست اوردن این فلز گرانبها در بازی بسیار اهمیت پیدا میکرد. روزنامه «نیویورک تایمز» در دو مقالهای که منتشر کرده است، میگوید که این گروه از منجمین و ستاره شناسان ماده شیمیایی «فسفین» را در جو ضخیم سیاره زهره پیدا کردهاند.

اما تحقیقاتی که اخیرا انجام شده است، این موضوع را زیر سوال برده است، دانشمندان بر روی شهاب سنگ های کربن دار که به فاصله کمی از پیدایش منظومه شمسی شکل گرفته اند، متوجه شدند که نه تنها آنها دارای آب بودند، بلکه ترکیبات شیمیایی مواد معدنی شان نیز با سنگ های روی زمین و نمونه سیارک هایی که هم زمان به سیارمان شکل گرفتند، مطابت داشت. زمین به دور خورشید در یک حلقه حرکت می کند که کمی شبیه به شکل بیضی است. یک ستاره خورشید مانند در صورت فلکی سرطان در سیستم سیاره ای که یک سیاره f وجود دارد که از لحاظ تئوری می تواند روی آن آب وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید