رمزگشایی از نمادهای هفت اقلیم هفت پیکر

نکته ی قابل توجه اینه که از این میزان فقط 914 میلیون تو بازار در حال دست به دست شدنه. تصاویر و کلیپهای متعددی در سایتهای مختلف و از جمله یوتیوب در خصوص مشاهده شدن دو خورشید در آسمان وجود دارد که غیر قابل انکار است ولی باز ناسا اصرار دارد که این کلیپها تقلبی و با استفاده از دو لنز مختلف تصویر برداری و مونتاژ شده اند و این در حالی است که مشاهدات مختلف در نقاط مختلف جهان به حدی است که نمی توان نسبت دروغ به همه آنها داد.

قدرت این انرژی و فشردگی آن به حدی می رسد که حتی قدرت های اول جهان توان رویارویی با آن را نخواهند داشت و تسلیم دنیای جدید می شوند. اریس (الهه جنگ در یونان و معادل ایرانی آن ایندره) یا «اریس ۱۳۶۱۹۹» که پیشتر با نام «۲۰۰۳ یو بی ۳۱۳» خوانده میشد، یک سیاره کوتوله است که در ۵ ژانویهٔ ۲۰۰۵ توسط ستارهشناسان مشاهد شد و در ۲۹ ژوئیه همان سال خبر کشف آن انتشار یافت. از طریق آن اولین عکس ها از سطح این سیاره بدست آمد. زمانیکه زمین در حال شکل گیری بود، دستهای از گرد و غبار طلا به درون آن ریخته شد که در طی چند میلیارد سال هسته مذاب زمین، گرد و غبار طلا را به شکلی کنونی تبدیل کرد که ما آن را از زمین استخراج میکنیم.

از طرف دیگر از آنجا که عطارد جوی ندارد، فردی که روی عطارد قرار دارد در معرض شهاب سنگ نیز است. جو سیاره سرخ بسیار رقیق است، بهطوریکه فشار جوی سطح آن معادل یک صدم فشار جو زمین در سطح دریاست. برای آن که یک جرم به عنوان یک سیاره شناخته بشوند باید این چهار معیار را داشته باشد. ژانویه سال 2005 میلادی دانشمندانی بنام مایکل ای براون و چاد تراجیللو و دیوید ال رابینوویتز , عکــسها و داده های مربوط به این اکتشاف را مورد بررسی قرار دادند که موجب کشف سیاره اریس شد و ابتدا نام آن را X برگرفته از Xena گذاشتند.

اما در سال ۲۰۰۶، اتحادیهٔ بینالمللی اخترشناسی تعریف جدیدی از سیاره کرد و اریس به همراه سرس، پلوتون، هائومیا و ماکیماکی در گروه سیارات کوتوله قرار گرفت و شمار سیارات منظومهٔ خورشیدی به ۸ رسید. در ۱۹۴۳ شاهکار سنتاگزوپری به نام “شازده کوچولو” Le Petit Prince انتشار یافت که حوادث شگفتآنگیز آن با نکتههای دقیق و عمیق روانی همراه است. کلنل مایلز کواریچ (استفن لنگ) قرار است در تمامی چهار فیلم شخصیت منفی اصلی مجموعه باشد. به اين ترتيب خورشيد ما تا ميليون ها سال ديگر همچنان ستاره اي درخشان و فروزنده است.

قطر این ماه ۱۰۰ تا ۲۵۰ کیلومتر است. اختر شناسان به تازگی قمر جدیدی از سیاره زحل را شناسایی کردهاند که بسیار کوچک است(حدودآ ۲ کیلومتر). احتمالا همگی شما با هشت سیاره منظومه خورشیدی آشنا هستید: عطارد، زهره، زمین، مریخ، مشتری، اورانوس و نپتون. اورانوس در مداری بیضی شکل به دور خورشید در گردش است. در جو زهره ، به قدری دیاکسید کربن وجود دارد که فشار ناشی از آن ، حدود یکصد برابر فشار جو زمین است. زهره دومین سیاره ی بزرگ زمین گونه است. زهره گرمترین سیاره منظومه شمسی با متوسط دمای 880 درجه فارنهایت است.

این پنج سیاره به جز سرس، که در کمربند سیارکی میان مریخ و مشتری قرار دارد، در ماورای مدار نپتون در بخش بیرونی منظومه شمسی قرار دارند. در سال 2007 تا 2009 نیز در کشورهای شیلی و مکزیک و سایر کشورهای آمریکای جنوبی و نیز در آیداهو در آمریکا این پدیده گزارش شده است. برخی معتقدند تا پیش از رسیدن نیبیرو به نزدیکی مدار زمین ، ناسا با یک تئوری جدید خبر از عبور یک ستاره دنباله دار و یا یک جرم آسمانی بزرگ را خواهد داد که احتمالا سنگی جدا شده از اقمار مشتری است.

کریستال های غیرهمتراز یا لرزان ، سان داگهای رنگارنگ و کشیده را ایجاد میکنند، وقتی نور از میان کریستال ها تحت زوایای انحرافی غیرمطلوب تا 50 درجه عبور میکنند دنبالۀ سان داگ Tail را ایجاد میکنند که دورتر از خورشید امتداد پیدا میکنند. از این ۶۲ قمر ۵۳ تا از آنان نام گزاری شدند. تیتان در منظومه ی شمسی از نظر وسعت دوم است و یکی از قمر هایی می باشد که دارای جو است. 28. با در نظر گرفتن اندازه ماه و زمین، زمین در مقایسه با سایر سیارات بزرگترین ماهواره طبیعی را دارد. از سویی دیگر در سالهای گذشته پدیده دیده شدن دو خورشید در آسمان در نقاط مختلف جهان ثبت شده که می تواند نشان از صحیح بودن فرضیه نزدیک شدن نیبیرو به زمین باشد.

اما با نزدیک شدن نیبیرو به زمین به زودی این جرم آسمانی در آسمان ما قابل رویت خواهد بود . بسیاری از سایتهایی که به وجود نیبیرو و نزدیک شدن و تاثیر مخرب آن بر روی کره زمین و پایان حیات بشر اعتقاد دارند ، مهمترین دلیل خود را وقوع حوادثی بزرگ در طی حیات انسان بر روی کره زمین و مخفی شدن تمدنهای پیشرفته گذشته و باقی ماندن آثار حیرت انگیز آنها مثل تمدن سومریان ، مصر باستان و مایاها و کشف اجزایی از قاره آتلانتیس در قعر اقیانوس اطلس و نشانه هایی از تمدن مو ( لموریا ) در ژاپن و یا جزایر هاوایی ذکر می کنند و معتقدند که در دوره های متوالی حیات بر روی زمین ، تمدنهایی ایجاد و پیشرفت نموده که یکباره با حوادثی نظیر زلزله و سیل و غرق و شدن و یا آتشفشانهای عظیم و برخورد شهابسنگ های عظیم از بین رفته اند و آثار بجا مانده از سومریان و مایاها و نقاشی های مصر باستان حاکی از آن است که هر دوره های مختلف حیات بشر با نزدیک شدن ستاره ای بالدار که تصاویر رمزی آن در همه تمدنهای پیشین وجود دارد ، حوادثی عظیم روی داده و تقریبا موجب از بین رفتن نسل بشر شده و مجددا پس از آن بازماندگان آنها با انتشار بر روی زمین و یافتن مکانهای جدید برای زندگی ، دوره بعدی حیات را آغاز نموده اند .

بسیاری از صفحات اینترنتی برای اثبات این نظریه به کتیبه های سومریان و تقویم پیشرفته مایاها که در سال 2012 پایان می باید استناد می کنند و معتقدند که در این سال حیات بشر بر روی زمین پایان می یابد و یا بسیاری از جمعیت کره زمین یا دو سوم آن و یا نود درصد جمعیت انسانها از بین خواهند رفت. در حالی که منابع رسمی در کشورهای غربی و آمریکا بسیاری از اطلاعات موجود درباره نیبیرو را انکار می کنند و سعی می کنند به آن وجهه عادی بدهند ، با این حال بسیاری از این کشورها خود را برای وقایع سال 2012 آماده کرده اند و در بسیاری از کشورها پناهگاه هایی برای این منظور ساخته شده است.

میلیونها سیارک در منظومه شمسی وجود دارند؛ بسیاری از سیارکها در فاصله میان مدار مریخ و مدار مشتری قرار دارند و یک کمربند سیارکی ایجاد کردهاند. مدار بیضوی شکل این سیاره طولانی ترین مدار در منظومه خورشیدی است. شما باید از سیاره و ساکنان آن در برابر Deviants محافظت کنید، موجوداتی با قدرت ناشناخته از اعماق فضا که از مردم (انسانها) و روح آنها تغذیه میکنند. سیارکها بخشی از اجرام کوچک نامنظم در منظومه شمسی هستند که به دور خورشید میگردند. بزرگ ترین قمر زحل تیتان نام دارد که از عطارد بزرگ تر است ولی جرم آن از عطارد کم تر است.

تا حالا ۶۲ قمر کشف شده است که به دور زحل می چرخند. بر اساس تعریف اتحادیه بین المللی ستارهشناسی سیاره کوتوله جرمی فضایی است که به دور خورشید میگردد و جرم آن قدر هست که بتواند در نتیجه جاذبهاش شکل کرویش را حفظ کند و دارای تعادل هیدروستاتیک باشد، و قمر یک سیاره دیگر هم نیست. شاید آنها می دانند این امر حتمی است و چاره ای از آن نیست و نمی توان جلوی نزدیک شدن این سیاره را گرفت و آنچه باید اتفاق بیفتد خواهد افتاد و خبر دادن آن بطور رسمی موجب مختل شدن زندگی عادی مردم می شود و نباید مردم را از آن آگاه کرد.

یا پدیده هایی وجود دارند که علم قادر به پاسخگویی درباره آنها نیست؟ پدیده ای مثل معجزه خورشید که بعدا درباره آن خواهم نوشت. این الگوی ارائه شده توسط کپرنیک اساس دیدگاه نوین ما درباره منظومه شمسی شد. این در حالی است که آموزش و پرورش در نظام تربیتی نوین بیشتر دغدغه بازار کار و مصرف را دارد و غایت این نظام، عمله­هایی کاردان برای تولید کالاهای جذاب و مروج مصرف بیشتر است و توجهی به آثار مخرب این نحوه تربیت بر خانواده ندارد؛ به­لحاظ فرهنگی هم انسان تربیت­شده کسی است که هم­رنگی با جماعت را پیشه خویش سازد و برخلاف مسیر حاکم بر محیط حرکت نکند (پیرمرادی، 1391، ص31).

در ۲۱ اکتبر ۲۰۰۳، مؤسسهٔ فناوری کالیفرنیا سه نگاره از آسمان شب گرفت و حرکت اریس در آن سه نگاره به اندازهای آرام بود که رایانهها آن را تشخیص ندادند. برای تقریباً یک چهارم هر سال اورانوس خورشید مستقیماً بر روی هر قطب می تابد و نیمه دیگر را در زمستانی تاریک و ۲۱ ساله فرو می برد. دیسنومیا تنها ماه اریس است که در سال ۲۰۰۵ توسط مایکل براون و گروهی از دانشمندان، مدتی پس از کشف اریس کشف شد. که پس از کشف، بهعنوان سیارهٔ دهم منظومهٔ خورشیدی شناخته شد.

سطح این سیارهٔ کوتوله نیز از یخ متان و نیتروژن ساخته شده و جو آن نیز یخزده و منجمد است. خیر. جو سیاره سرخ بسیار رقیق است، بطوری که بر سطح سیاره فشار جوی معادل یک صدم فشار جو زمین در سطح دریاست. و تیمش سپس اندازهگیریهای بعدی را انجام دادند که نشان میداد سیگنال جدید توسط یک سیاره تولید میشود و نه عوامل دیگر. در حال حاضر کلمه «سیارک» به طور خاص به همین اجرام متشکل از سنگ و فلز و یخ در بخش درونی منظومه شمسی در فاصله مریخ و مشتری اطلاق میشود.

دیدگاهتان را بنویسید