در مورد منظومه شمسی

تلالو فوق العاده درخشان زهره برخی اوقات باعث می شود عده ای گمان کنند این سیاره یک بشقاب پرنده یا چیزی شبیه به آن است! بازی Rust بهخاطر برخی بخشها و طراحیهای عجیب خود (مثل مردان برهنه) نوعی شهرت منفی کسب کرده اما اگر بخواهیم به بهترین و جذابترین عناصر آن نگاه کنیم، به بخش ساخت و ساز میرسیم. اگر بخواهیم فقط سیستم گرسنگی و تشنگی بازیهای سبک بقا را درنظر بگیریم، Scum تمام عناوین دیگر این ژانر را خجالتزده میکند.

اما انبوه کربن دیاکسید هواکره زهره، این گرمای بازتابیده را به دام انداخته و از رها شدن آن در فضای بیرونی جلوگیری میکند. منظومه شمسی بیرونی، سیاراتی هستند که در منظومهٔ شمسی بیرونی و در مداری دورتر از خورشید قرار دارند. پلوتون با قطری حدود ۲۳۷۰ کیلومتر ۲۴۸ سال زمان نیاز دارد تا یکبار دور خورشید بچرخد. اورانوس۲۷ قمر دارد که به دور آن میگردند. در این بازی شما نقش یک معمار را برعهده دارید که در گروه به عنوان فرد اصلی گروه شناخته میشوید و باید افراد گروه را زنده نگه دارید. Planetbase یک بازی استراتژی است که شما در آن به عنوان یک گروه از مهاجران در فضای برای ایجاد یک پاسگاه مرزی در یک سیاره دور افتاده تلاش میکنید.

گرچه مرزبندی قمرهای زحل تا اندازهای مبهم است میتوان براساس ویژگیهای مداری آنها را به ده گروه تقسیم کرد. هر سه بلاک چین نام برده شده دارای Trilium هستند و هر کدام مجموعهای از ویژگیهای دنیای بیگانه را دارند. اگر به بقا در یک دنیای آخرالزمانی پر از زامبی علاقه دارید و مبارزه با بیماریهای مختلف بدن انسان برایتان خستهکننده نیست، DayZ یک تجربه عالی برای شما محسوب میشود. اگر به اندازه کافی حوصله و زحمت به خرج دهید، میتوانید در زمانی معین صاحب بهترین پایگاه ممکن باشید. حالا نوبت آن رسیده تا دوباره زندگی را به شهر ببخشید و باید شروع به ساخت خانه و پایگاه کنید و برای فراهم کردن غذا مورد نیاز ، شکار و پخت و پز کنید !

این بازی فوقالعاده که پر شده از موجودات ماقبل تاریخ، به شما اجازه میدهد از درختان برای تهیه چوب استفاده کنید، حیوانات مختلف را شکار و از گوشت آنها بهعنوان غذا استفاده کنید، با استفاده از چوب و وسایل دیگر پناهگاهی کوچک بسازید و حتی با نخوردن آب بمیرید! به جرات میتوان گفت تکتک کارهایی که Ark انجام میدهد ناب و شگفتانگیز هستند. دراگومیر میگوید: چگالی کم سیاره “TOI-۱۲۳۱ b ” نشان میدهد که جو قابل توجهی آن را احاطه کرده است و یک سیارهی سنگی نیست.

در این هنگام تقریبا همه قسمت های روشن سیاره قابل رویت است. البته میزان مشارکت شما بستگی به مقدار ارزی داره که تو اون سیاره سرمایه گذاری کردین. طبیعت در واقع دشمن اصلی شما در بازی محسوب میشود و باید همیشه میزان کالری بدنتان را بالا نگه دارید، دچار کمآبی نشوید، و هرجا تصمیم به استراحت یا ماندن در شب را دارید یک شعله بزرگ روشن کنید؛ در غیر اینصورت، سرما به تنهایی بلای جانتان خواهد بود.

یکی از مهمترین قابلیت هایی که این کار بهتون میده، امکان شرکت کردن تو تصمیم گیری های مهم سیاره شرکت کنین. داستان بازی از جایی شروع میشود که چند نفر از دوستان برای تعطیلات آخر هفته خود به قسمت دور افتاده از یک جنگل رفتند و پس از هفته ها بی خبری از آن ها ، یکی از والدین آن ها تصمیم گرفت که به سراغ آن ها برود … این شخص توسعه دهنده، ذکر کرده است که Broadcast Market اولین پلاگینی است که قرارداد هوشمند خودش را داشته که مستقیما با Dark Forest در ارتباط است.

مریخ که به وضعیت مقابله خود نزدیک شده است با رنگ سرخ فامش زمانی که زهره و مشتری در سمت غرب آسمان قرار دارند در نیمه شرقی آسمانی مشغول خودنمایی به دوستداران خود است. البته به جز این سه جرم نورانی، عضو دیگری از خانواده منظومه شمسی نیز این شب ها در آسمان خودنمایی می کند. شما به همراه ۹ وایکینگ دیگر در طبیعت وحشی نورس رها شدهاید و چیزی جز دستان خالی و هوش خود ندارید. در ابتدا، چیزی به جز یک لباس مخصوص به بازیکن ارائه نمی شود و آنها باید مواد ضروری برای بقاء را خودشان جمع آوری کنند.

این مواد باعث می شوند که فرآیند شکل گیری زمین با شکست مواجه شده و این سیاره برای انسان غیرقابل سکونت باقی بماند. دانشمندان به طور کامل از چگونگی تولید میدان مغناطیسی آگاه نیستند هر چند که احتمال میدهند که حرکت هیدروژن فلزی داخل هسته سیاره تولید میدان مینماید. پهناورترين و مشخص ترین حلقههای زحل از خارج به داخل به ترتيب با حروف A، B و C نامگذاري شدهاند. حلقههای برجسته و درخشان زحل آن را به سیارهای منحصربهفرد در کل منظومه شمسی تبدیل کرده است. 14-زیباترین سیاره منظومه شمسی چه نام دارد؟

نپتون دارای دو قمر بزرگ بنامهای نرئید و تریتون (قمر) است و تعداد بسیار زیادی اقمار کوچک نیز دارد. مثل خیلی از بازیهای دیگر این فهرست، Scum کار خود را به صورت دسترسی زودهنگام در استیم آغاز کرد که چنین چیزی دو معنا دارد؛ یک، بازی هنوز خیلی ابتدایی و ساده است و دوم، در آینده قطعا دهها قابلیت جدید و بهبودهای مختلف روی آن پیاده خواهد شد. اگر شما هم به این سبک علاقه دارید اما نمیدانید باید از کجا ماجراجویی خاص خود را آغاز کنید، لیست ما میتواند کمک شایانی به شما کند. نامیده میشود. مرز ضربه خروجی در منظومه شمسی ما در ۸۰-۱۰۰ واحد نجومی اتفاق میافتد.

از زمان کشف این جرم در سال 1930، مردم دوست داشتند که آنرا سیاره نهم منظومه شمسی بنامند. بازی ICARUS در سیاره خیالی همنام بازی یعنی ایکاروس که فاصله تقریبی آن با زمین چهار سال نوری است، جریان دارد. با توجه به تصاوير بدست آمده، طوفانهاي شديدي روي سطح آن وجود دارد كه در روي نوارهاي متناوبي جريان دارند. بازیکنان دارای نوارهای سلامت و استقامت معمول هستند که می توانند با آسیب دیدن یا انجام کارهایی مانند دوی سرعت، جمع آوری و مبارزه، از میزان آن بکاهند.

اگر میزان کالریهایی که مصرف میکنید بیشتر از کالریهای مصرفی باشد، خیلی زود حسابی چاق میشوید و اگر برعکس آن اتفاق بیوفتد، کمکم لاغر خواهید شد و انرژی برای انجام کارها نخواهید داشت. در واقع همه آنها آدمبزرگهایی جدی بودند که فرصتی برای نزدیک شدن به شازده نداشتند. زمین سومین سیاره نزدیک به خورشید است اما به اندازه زهره داغ نیست. همچنین ناسا در ساخت کلاهخود لباس فضایی فضانوردانش از طلا استفاده می کند تا آنها را از تابش های مضر خورشید در امان نگاه دارد. تصویر شگفتانگیز رصدخانه SDO از خورشید.

در سال 1966 وبار دیگر در سال 1980 حلقه ها به صورت لبه-نما دیده شدند، که با تلسکوپ های معمولی دیده نمی شدند ، زیرا بسیار نازکند (ضخامت آن ها حدود 50 متر است).اما این حلقه ها ساختار عمودی دارند که در آن بعضی ذرات موجود در بعضی نواحی از سطح متوسط بالا می آیند و در نواحی دیگر زیر سطح متوسط می روند؛ به طوری که عمق آن ها به 1Km می رسد. در نیمکره جنوبی نواحی آتشفشانی فراوانی دیده میشود که بزرگنرین ناحیه آن به نام هلاس پلانیتا 2300 کیلومتر عرض دارد.

زحل دست کم 23 قمر طبیعی دارد و شاید قمرهای دیگری نیز یافت شود . با این حال اعتقاد بر این است که این سیاره زمانی توانایی حفظ زندگی را داشته و ممکن است در آینده نیز بتواند مکانی برای زندگی موجودات باشد. در واقع شما تو این بازی مثل شهروند های یه سیاره هستین. وقتی که ارز های دیجیتالتون رو تو اون سیاره استیک میکنین، به این معنیه که از اون سیاره حمایت میکنین. مراقب باش. وقتی از خیابان عبور می کنی دو طرف را نگاه کن.

وقتی هوا گرم بشه، یخ ها ذوب میشوند و دریا بالا میاد،سرزمین ها از بین میروند. بازی Alien Worlds تو شبکه های اجتماعی طرفدار های زیادی داره، مخصوصا تو شبکه های اجتماعی که برای گیمر ها طراحی شدن. در این مقاله از ارز تودی قصد داریم تا به بررسی بازی Alien Worlds و توکن TLMبپردازیم. آیا تا کنون به معنی واقعی قمر در عقرب پی بردهاید؟ آیا میتوانید در کنار انبوهی در حشرات غول پیکر زنده بمانید ؟ آیا دومین سیاره بزرگ بعد از مشتری است؟ با این حال، این فرآیند سیاره را خانه ای برای یک اکوسیستم زنده متشکل از گیاهان و جانوران اصلاح شده ژنتیکی می کند.

بسازید و با دوستان خود به بقا بپردازید و دست به هرکاری برای زنده ماندن بزنید تا از دست ربات ها در امان باشید … در نتیجه، شما با یک بازی طرف هستید که بقا و زندن ماندن در آن خیلی مهمتر از جمعآوری مهمات و تجهیزات جنگی است. بیشتر دانشمندان بر این باورند که دمای شدید سطح ونوس به دلیل تاثیرات پدیده گلخانه ایست. همچنین دانشمندان چالشهایی را برای مدلهای کنونی این غول گازی مطرح میکردند مبنی بر اینکه در ابتدا هستههای سنگی تشکیل میشوند و سپس پاکتهای بزرگ گاز را جذب میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید