بخش 7وعلوم پایه چهارم

ـ باید حداكثر سعی و تلاش خود را به كار ببندید تا این احساس را درخودتان سركوب كرده و از موفقیت دیگران خوشحال شوید، هنگامی كه موفق به انجام این كار شوید، رفته رفته عادت میكنید از شادی و موفقیت آنها به وجد آمده وحتی خوشحالتر از آنها شوید. تیم راز موفقیت کارگاه پرواز استاد محمود جولایی را به شما معرفی میکند. رنگ این سیاره به دلیل زنگ زدگی آهن در آن قرمز است. اتمسفر این قمر حاوی حجم زیادی نیتروژن است. قمر منظومه شمسی چیست؟ زمین تنها سیاره درونی است که یک قمر به نام ماه دارد، بر روی آن حیات وجود دارد و حدود ۲۱ درصد از سطح آن اکسیژن است.

لازم است كه تنها به خودتان متكی باشید و به جنبههایمثبت شخصیتتان بچسبید. این بدان معنا نیست كه متولدین تیر ماه اشخاصی غیراجتماعی و نجوش هستند، بلكه آنها در خانه فرصتی مناسب مییابند تا تنها باشند و فكر كنند. بهعبارتیدیگر وقتی گفته میشود بین فرم و فرایند تعادل برقرار است، این بدین معنا نیست که هیچگونه تغییری وجود ندارد بلکه نوعی گرایش در پایداری شکلها (لندفرم ها) و جهت آنها دیده میشود و اگرچه نوسانهایی وجود دارد این نوسانها حولوحوش یک محور خاص صورت میگیرد (رامشت،1388). ـ مطمئن باشید كه آن عشق و علاقهای را كه ابراز میدارید، آن چیزی نیست كه نیاز دارید تا از شما حمایت شود.

برایشان مناسب هستند. عشق ذاتی آنها نسبت به رفاه، آسایش و خوب زندگی كردن باعث میشود كه سرآشپز یاخانهدارهای خوبی باشند. آنها هیچگاه اولین عشقشان را از یاد نمیبرند و نسبت به خانواده و همسرشان وفادار و صادق هستند و حامی و پشتیبان آنها محسوب میشوند. از نظر جسمانی و در ظاهر متوسط محسوب میشوند و در مقایسه با بقیه اعضای بدنشان از پاهائی كوتاه برخوردارند. اگر سكوت اختیار كنید و از دستورات پیروی نمایید، خیلی زود در مییابید كه میتوانید ارتباطاتتان را گسترده كرده و با همه دوست باشید.

حالا در مییابید که چرا همه از سفر به مریخ صحبت میکنند اما هیچکس از سفر به زهره صحبت نمیکند. بنابراین ، به عنوان مثال ، گروه تروجان ها، متشکل از سیارکهایی است که نام آنها از قهرمانان جنگ تروا گرفته شده است. آنها وطن پرست هستند و نسبت به بیگانگان سرد و دیرآشنا و نسبت به دیار و كشورشان شدیداً متعصب ووفادار میباشند. اگرچه، دوستان صمیمی ممكن است یك شخصیت كاملاً متفاوت از آنها ببینند: افرادی نوع دوست، همدرد و دلسوز نسبت به دیگران به خصوص با عزیزانشان و اشخاصی كه دوستشان دارند.

ـ بهتر است یك گوشتان در باشد و دیگری دروازه. بهتر است به دنبال كاری باشید تا سرتان گرم شده و بر اینحالت منفی غلبه كنید. اگر در امر سیاست بهتر است در حاشیه قرار داشته باشند تا اینكه خواهان مقام، قدرت و صاحب نامی باشند، چون به راحتی میتوانند تحت تأثیر قرار گیرند. متولدین بهمن ماه، اساساً صاحب شخصیتی قوی و جذاب هستند. متولدین تیرماه نقطه ضعفهای نهفته زیادی دارند.

آنها بیش از حد تحت تأثیر اشخاصی قرار میگیرند كه برایشان احترام قائلند و مسایل عاطفی و احساسی گذرا نیز روی آنها تأثیر زیادی دارند. منظومه شمسی- اینها 8 سیاره و بیش از 63 ماهواره آنها هستند که بیشتر و بیشتر باز می شوند، چندین ده ستاره دنباله دار و تعداد زیادی سیارک. مناطقی مانند اینها به طور سنتی برای حفظ نرخ فریم و کیفیت بافت پایدار به دلیل تعداد زیاد اشیایی که باید در هر زمان معین روی صفحه نمایش داده شوند، تلاش میکنند. خود کلمهی «آرکیتکچر» از ارتباط عمیقش با سیاست حکایت میکند – عمیقتر از ارتباط هر هنر و صناعت دیگری با سیاست.

آنها قدردان، فهمیده و بااحساس هستند و در رشتههای هنر و ادبیات به خصوص هنر تئاتر و نمایشنامه نویسی تبحر خاصی دارند. همچنین میتوانند كلكسیونرهایمعروفی شوند و در كار خرید و فروش عتیقه از تبحر خاصی برخوردارند. تحریكپذیری كه در بالا ذكر شد، میتواند منجر به سوءهاضمه، ورم معده و دیگر بیماریهای دستگاه گوارش شود و همچنین احتمال مبتلاشدن به سینه درد و ضعف بینائی در آنها زیاد است. صورت فلكی سرطان بر قفسه سینه، سینهها، آرنجها، زانوها، معده و دستگاه گوارش، و اندام تناسلی زنانه حكمرانی میكند. برای محاسبهی تاریخ بر اساس ”سال روشنایی (Anno Lucis)” تاریخ حاضر را با عدد ۴۰۰۰ جمع کنید.

همه چیز از آن به ظهور می رسد، گردش می گردد و به آن باز می گردد، که با دو حرکت گریز از مرکز و گرایش به مرکز و نیز دم و بازدم و گردش خون از قلب به سایر قسمتهای بدن و بازگشت خون از اعضای بدن به قلب قابل بیان است. چرا که شانگ چی در ظاهر یکی از کارکنان سادهی هتل است که بزرگترین آرزویش رانندگی ماشینهای گرانقیمتیست که برای پارک کردن به او تحویل میدهند. کتاب شازده کوچولو به بیش از 250 زبان و گویش های گوناگون جهان ترجه شده و با پیش از دویست میلیون نسخه فروش یکی از پرفروش ترین کتاب های تاریخ به حساب می آید کتاب شازده کوچولو به عنوان بهترین کتاب قرن بیست در فرانسه «ترجمه ترین» و خوانده شده ترین » کتاب فرانسوی در سراسر جهان می باشد.

به گفته تانگی برتراند، یکی از رازها و معماهای سیاره پلوتو، استوای آن است. وی بنابر شیوه معمول خود در سراسر کتاب، سه ایراد را در جایگاه مستشکل به این نظر وارد می­کند و سپس به آنها پاسخ می­دهد. قسمت سومی نیز وجود داشت که نیروی گریز از مرکز وارد بر آن به اندازه ای بود که بر جاذبه ی گرانشی فایق آمد. اگر گرانش ضربه مهمی به پیکره موضوع سیاره نهم وارد میکند و ممکن بودن آن را زیر سوال میبرد. لازم است كه به اطرافتان بیشتر دقت كنید تا متوجه شوید كه همكارانتان چگونه با رئیس كنار میآیند و دستور میگیرند.

از آنجائی كه از خواندن و آگاهی یافتن نسبت به افكار دیگران شدیداً به وجد میآیند و قادرند به راحتی و با اطمینان حرف بزنند، در مشاغل روزنامهنگاری، نویسندگی یا سیاستمدارشدن موفقند. گاهی اوقات میل وافری نسبت به كارهای تجاری و بازرگانی پیدا میكنند و به عنوان صاحبان صنایع موفق هستند. ـ شما زودرنج و آسیبپذیر هستید و گاهی اوقات آن چنان احساس وابستگیعاطفی پیدا میكنید كه نتیجتاً متحمل آسیبهای سخت و تحقیرشدنهای موهوم و غیرواقعی میشوید.

دیدگاهتان را بنویسید