آیا او را به یاد دارید؟

این کاوشگر با ارتفاعی معادل با دو طبقه ساختمان، وزنی برابر با شش تُن دارد. دورة تناوب حركت وضعي و انتقالي آنها برابر است. کاری که استودیو Typhoon اکنون با عنوان اولش یعنی Journey to the Savage Planet انجام داده است و این جای تحسین دارد. او در طی این سفر طولانی در زمین با یک خلبان که نویسنده کتاب شازده کوچولو یعنی آنتوان دو سنت اگزوپری است، هم صحبت شده و این داستان از زبان همان خلبان روایت می شود. انسلادوس، ششمین قمر بزرگ زحل با قطری حدود ۵۰۰ کیلومتر است. شانزده قمر مشتری به چهار گروه چهارتایی تقسیم می شوند .

سرعت باد در بعضی مناطق زحل به ۱۸۰۰ کیلومتر بر ساعت میرسد که از مشتری بیشتر است. شکلهای ابر مانند نپتون ، توسط سریعترین بادهای منظومه شمسی با سرعتی معادل 2200 کیلومتر در ساعت (1370 مایل در ساعت) جابجا میشوند. دانشمندان با استفاده از طول موجهای فروسرخ برای نفوذ به پوشش ابر ضخیم و مطالعه سطح سیاره، کشف کردند که برخی از از ویژگیهای مذکور تا ۲۰ کیلومتر از مکان پیشین خود جابجا شدهاند. ونوس اکسپرس آژانس فضایی اروپا هشت سال در مدار زهره چرخید و با ابزارهای متنوع خود به بررسی این سیاره پرداخت و برای اولین بار وجود صاعقه را در آنجا تأیید کرد.

چهار ماه از بزرگترین ماههای هرمز به ترتیب فاصله از این سیاره عبارتند از: آیو، اروپا، گانیمد و کالیستو. ساعت چهار که شد دلم بنا میکند شور زدن و نگران شدن. ویژگیهای آب و هوایی شامل باد و باران دارد که ویژگیهایی شبیه به زمین مانند تپهها، رودخانهها، دریاچهها، دریاها و جلگهها را ایجاد میکند. در سیاره دایره ها، هر چند لحظه یک بار کسی پادشاه و یا سلطان میشود که حکومتش ناماندگار و لحظه ای است، زیرا شخصی بزرگ تر وارد می شود و شروع به میل و هضم پادشاه میکند … البته با همین قیافه اش اگر دقت نکنید و لحظه ای ساکن بایستید شما را می کشد!

توکن دنیای بیگانه (TLM) با تعداد کل ۵، ۱۳۵، ۷۲۶، ۵۸۵ توکن TLM، درآوریل ۲۰۲۱ در بایننس راهاندازی شد. توکن POLISرمز ارز اختصاصی و درونی برای این بازی است. کریپکی در توضیح این ادعایش، ابتدا میان «بخشی از معنای نام یک نوع طبیعی بودن» و «بکار آمدن در شناسایی مسمای نام یک نوع طبیعی» تفکیک قائل میشود و سپس مدعی میشود که اوصاف (یا تصورات ما از شیء)، در مورد دوم بکار میآیند و ربطی به مورد نخست ندارند. پس از آن، به صفحه Alien Worlds فرستاده میشوید، جایی که میتوانید نام و آواتار خود را انتخاب کنید. را در بازی و با جمع کردن موارد مورد نیاز ارتق دهید.

متاورس NetVRk به کاربران خود این اجازه را میدهد تا دنیای مجازی مورد نظردر ذهن خود را با استفاده از محتوایی منحصر به فرد بسازند. گفته میشود که این بازی در 3 ماهه ابتدایی سال 2022 عرضه میشود. اگرچه ممکن است عبور ماه از کنار زهره قبل از غروب آفتاب آغاز شود ولی به دلیل روشنایی بیش از حد هوا نمیتوان دو سیاره گفته شده را در کنار هم دید. همان طور که گفته شد بازی Idle Planet Miner یک بازی شبیه سازی بسیار جذاب برای اندروید است که با نصب و اجرای ان می توانید وارد جهان کهکشان شوید.

اکسی اینفینیتی در مقایسه با سایر پروژه های متاورسی دارای محبوبیت بیشتری است و بازار بزرگتری دارد. و تناوب مداری آن ۳۱۰ سال است. لازم به ذکر است که این یک ارز دیجیتال واقعی است و برای شرکت در آن باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشید. همسایهی من آلیس: توکن اختصاصی این بازی ALICE نام دارد. دی. کسینی کشف و نام آن نیز از اساطیر یونان برگرفته شد. در واقع سياره سطح جامدی ندارد و گمان می رود که فقط در مرکز آن يک هسته جامد وجود داشته باشد که اطراف آن را لايه ای از هيدروژن فلزی مايع در بر گرفته و در ورای آن جوّ غليظ و ضخيمی از هيدروژن و هليوم وجود دارد که نمای خارجی مشتری را تشکيل می دهد.

بازیکنان میتوانند با رمز ارز UFO قطعات زمین را در این سیارهها خریداری کنند. او ثابت کرد که کهکشانی که به آن راه شیری میگویند، مرکب از ستارگانی است که منظومه شمسی هم جزئی بسیار کوچک از آن محسوب میشود و همه اجرام این منظومه با یکدیگر در فضا حرکت میکنند. منظومه شمسی ما از خورشید، ماه و نه سیاره تشکیل شده است. زحل علاوه بر گردش انتقالی خود به دور خورشید، حول محور عمودی فرضی خود نیز در گردش است. Odd Planet داستان دخترکی است که شما باید به او در نجات از سیاره بیگانگان کمک کنید. از توکن SAND میتوانید در سایر بخشهای متاورس نیز استفاده کنید.

چراکه این توکن مانند یک ارز دیجیتال برای بهبود تجربه کاربر در بازی استفاده میشود. به دست آوردن امتیاز استثنایی از مجموع 5 امتیاز بی دلیل نصیب این بازی نشده است ، و نشان از طرفداری گسترده آن نزد کاربران در سراسر دنیا است. به گفتهی کارشناسان ناسا، کاسینی ۴۵ ثانیه پس از آخرین مخابرهی خود به دلیل گرما و اصطکاک ناشی از سقوط متلاشی شده است. به نظر ستاره شناسان، دلیل ویژگیهای متفاوت سطح میراندا این است که این قمر احتمالاً بر اثر یک تصادم عظیم متلاشی شده و سپس دوباره جمع شده است.

مریخ یک سیاره صخره ای سخت است که حاوی اکسید آهن (زنگ) است، از این رو به آن سیاره سرخ می گویند. این ستاره که با نام “Oph- IRS ۴۸” شناخته می شود، در صورت فلکی اوفیوخوس( Ophiuchus) قرار دارد و دارای صفحه ای است که به طور گسترده توسط ستاره شناسان مورد مطالعه قرار گرفته است، و درک ما از نحوه شکل گیری سیارات را متحول کرده است و احتمالاً بازتابی از چگونگی شکل گیری زمین در ۴.۵ میلیارد سال پیش است. به تازگی و در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۲۰ بود که عنوانی زیبا و خاص به نام Journey to the Savage Planet که توسط Typhoon Studios ساخته شده است، توسط ناشر بزرگی مثل ۵۰۵ Games که انتشار عنوانی مثل Control را برعهده داشته است، برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر گردید.

بنابه توییتی از جانب برنامهنویسی با نام Blaine Bublitz، پلاگین کسب درآمد از بازی Broadcast Market، در تاریخ ۳۱ام ماه مه بر روی سیستم این بازی قرار گرفته است. بله دیگر این هم از اضافه کردن استرس و تم دارک سولزی به بازی! این تنوع دشمنان وحشی در بازی می توانست بیشتر باشد اما خب از آنجایی که در بخش مبارزات هم توضیح دادم کلا تمرکز بازی بر اکشن نیست و بر اکتشاف و گشت و گذار تمرکز دارد که از این منظر، تعداد موجودات طراحی شده در بازی بسیار کامل و مناسب هستند.

دانشمندان تردید دارند که نوعی از حیات در این سیاره وجود داشته باشد. در بین جانورانی که در سیاره می زینند دو دسته از موجودات وجود دارند، یکی موجودات مفید و دوست، یکی موجودات مضر و دشمن. نکته خیلی عالی و یکی از مزیت های Journey to the Savage Planet این است که بدون ادعا و بدون این که سازندگانش حرف های مفت بزنند و وعده های عجیب بدهند پای به دنیای بازی ها گذاشته است و این باعث می شود تا با جبهه گیری و انتظار خاصی به سراغ آن نرویم و اصل کیفیت بازی را بدون حاشیه حس کنیم.

مردی که این کتاب را نوشت ، باید به شدت مجازات شود. تصاویر را با کلمات تطبیق دهید. این قمرهای با قاعده معمولاً به نامهای تیتان یا چهرههای دیگر مرتبط با زحل اساطیری شناخته میشوند. این بازی مبارزهای است. اما چرا اینچنین است؟ اما با استفاده از ترکیبی از Tool و Land NFT میتوان توکنهای بیشتری از Alien Worlds را به دست آورد. ساختار جو زحل با کمربندهایی که به موازات استوا امتداد دارند، همانند مشتری است؛ هرچند آشفتگیهای این کمربندها بسیار کمتر از مشتری است (تاکنون از روی زمین فقط ۱۰ لکه مشاهده شدهاند).

دیدگاهتان را بنویسید